קצת עלינו

ארט אלומיניום פרגולות

ארט אלומיניום – אומנות האלומיניום

את ארט אלומיניום, הקמנו מתוך אהבה אמיתית לעולם האלומיניום. אני מציע לכל הלקוחות שלי, את התשוקה שלי למקצוע, את האהבה שלי למתן שירות ללקוחות ואת ההכרות המעמיקה שלי, בתחום האלומיניום על כל אפשרויות ההרכבה שלו, אצלכם בכל מקום בו תצטרכו.

אנחנו מציעים ללקוחותינו מגוון גדול של שירותים בתחום האלומיניום. נשמח לשוחח עמכם טלפונית, לשמוע מכם מהם צרכי האלומיניום שלכם ולספק לכם במהירות ובמחירים הוגנים, את פתרונות האלומיניום שלכם.

אנו מציעים ללקוחותינו את השירותים הבאים:

פרגולות – מגוון רחב של פרגולות אלומיניום עמידות, איכותיות ובעלות מראה וסגנונות שונים ומיוחדים, שיכולים להתאים לכל סגנון עיצוב ובית שיש לכם.  היתרונות המשמעותיים של פרגולות אלומיניום נובעים מעוצמת החומר, מהשרידות שלו ומכך, שהוא יחזיק לכם מעמד שנים ובניגוד לפרגולות מחומרים אחרים, אינו מצריך תחזוקה, הדברה ואינו מושך מזיקים או מושפע מפגעי מזג האוויר השונים, שאנו חווים כאן בארץ.

חיפויי קיר – מגוון רחב של חיפויי קיר דקורטיביים איכותיים היכולים לשמש בצורה פרקטית, אך גם לתרום רבות לעיצוב ולאסתטיקה של הבית או המשרד שלכם. יש לנו מגוון עצום של חיפויי קיר בצבעים שונים, בעיצובים שונים ובהתאמה מלאה, אליכם הלקוחות.

פרגולות מותאמות למרפסת – פרגולות המותקנות במרפסות, שונות מפרגולות לחצר. השטח מוגבל, המשקל הוא מהותי בבחירת החומר וכמובן, שצריך התאמה מלאה של הפרגולה, לעיצוב הפנימי והחיצוני של הבית ולכן, מדובר במומחיות מיוחדת. אותה אנו שמחים להציע לכם, במגוון רחב של טווחי מחיר הוגנים ובאיכות עבודה גבוהה במיוחד.

פרגולות אלומיניום חשמליות – פרגולות נוחות וחדשניות, בניראות מעולה ובהתאמה לעיצוב שמתאים לכם. הפרגולות החשמליות שלנו, כוללות מנגנונים מתקדמים וחדשניים, שמאפשרים לכם לשלוט בחלקים שונים בפרגולה ולסגור ולפתוח אותה, בהתאם למזג האוויר, בהתאם לעונת השנה ובהתאם לכל צורך שיש לכם בבית או בחוץ.

מתחייבים להוגנות ללקוחות שלנו

את כל השירותים האלה ועוד, אנו מציעים ללקוחות שלנו מתוך אמונה אמיתית, כי כל בעל מקצוע שמגיע אליכם, חייב לספק את השירות הטוב ביותר שהוא יכול. ברמת המקצועיות, ברמת האמינות, ברמת ההוגנות וכמובן, שברמת הכבוד הבסיסי של עמידה בלוחות הזמנים ובתקציב שהוגדר מראש.

אנו מתחייבים להיות שקופים עמכם, לשתף אתכם בכל מידע שרלוונטי להזמנה שלכם וללוות אתכם מרגע ההזמנה ועד להתקנה מלאה אצלכם בשביעות רצון מלאה.

נשמח לשמוע מכם ולספק לכם מידע והצעות מחיר לכל אחד מהשירותים שלנו ובהתאמה מלאה אליכם, הלקוחות.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס