חיפויי קיר אלומיניום

חיפויי קיר

חיפוי קיר – מה חדש בעולם החיפויים בארץ?

חיפוי קירות באלומיניום נועד למטרות שונות ומגוונות:

משמש פעמים רבות להגנה על הקיר מפני רטיבות, נזקים ופגעים אחרים.

ממלא תפקיד עיצובי ואסטטי וליצור מראה יפה ומיוחד יותר לקיר.

מעניק לקיר עמידות רבה יותר וחוזק גדול יותר.

חיפוי קירות בעזרת אלומיניום הוא טרנד ייחודי שנעשה נפוץ בשנים האחרונות. מכיוון שהוא מעניק למבנה מראה משודרג, יפה יותר וגם מקנה לו עמידות וחוזק רב. תהליך ההתקנה נעשה באופן כזה שבו מצמידים לוחות אלומיניום אל הקיר הקיים.

וניתן לבצע חיפוי קירות הן לקירות פנים והן לקירות חוץ, בהתאם לצורך ולמטרה. לוחות האלומיניום מחפים את הקירות בצורה אחידה לחלוטין והם מגיעים במגוון רחב של צבעים. עובי הלוחות הוא בין 2 ל-5 מ"מ וניתן גם להכניס בינם לבין הקיר חומרי בידוד. ניתן לעצב את המראה של לוחות האלומיניום בכל סגנון, כך שאתם יכולים ליהנות ממראה מושלם לבית.

כשאומרים לנו חיפוי קיר, אנחנו בדרך כלל נחשוב על קרמיקה או אבן, והחדרים שיעלו לנו בראש, הם חדרי אמבטיה ומטבחים ולא סתם. לרוב, חיפויי קיר, מותקנים במטרה להגן על הקיר ועל סביבתו מפני נזקי מים ולחות, במקומות בהם אנו משתמשים בהם. בירושלים, נהוג להתקין חיפוי של קירות חוץ – בגלל הקור והכמות הגדולה של הגשמים בעיר.

חיפוי קיר מהדור החדש

 קיימים סוגים נוספים של חיפויים, אשר מטרותיהם שונים לגמרי, כמו אסתטיקה, נוחות ועוד. אנחנו בארט אלומיניום, מציעים לכם חיפוי קיר אלומיניום באמצעות אלומיניום איכותי, שיצור ויוסיף לכם עיצוב קירות יפהפיים במגוון עיצובים, בעזרת חומרים מגוונים, כמו קרמיקה, אבן, עץ ואלומיניום.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס