פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולות

למה אנשים אוהבים לראות עץ סביבם?

חומר העץ, מסמל לרוב האנשים, תחושה של חמימות, ביתיות, תחושה של כפר, של משהו פשוט וטבעי. מכיוון שאנו רגילים לראות עץ כמשהו  שנוצר בצורה טבעית ומקיף אותנו בטבע, זה מעביר למי ששוהה בסביבות מלאות בעץ, תחושה מרגיעה ומנחמת.

לא סתם, אנשים רבים בוחרים בריהוט מעץ, בפרקטים מעץ ובפרגולות מעץ. תחושת הטבעיות, שחומר מסוג עץ מעביר, מייצרת תחושת ביתיות, שלא תמיד מקבלים מחומרים אחרים.

אז למה בעצם לבחור באלומיניום אם עץ הוא כל כך טוב?

לאלומיניום, יתרונות רבים על פני העץ, אך הגדול מכולם הוא העמידות. לעץ, כפי שהוא בטבע וכפי שהוא נמצא אצלכם בבית, יש בלאי הרבה יותר משמעותי מאשר לאלומיניום, אשר כיום, עשוי מחומרים מתקדמים, שפותחו בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות. כאלה שהופכות אותו, לעמיד לאורך שנים רבות וכמעט בפני כל דבר.

מזג אוויר – האלומיניום שאנו מתקינים לכם, עמיד בפני מזג האוויר. הוא עמיד לרטיבות, לחום, ללחות, לגשם ולשמש. גם ביום סערה רציני, הוא לא יושפע ובניגוד לעץ, הוא לא סופח מים או לחות ולכן, שומר על היציבות והעמידות שלו לאורך זמן רב, כך שכלכלית, אין ספק שמדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה עוד שנים רבות לאחר הרכישה.

מזיקים – מזיקים נמשכים לעץ. זה דבר ידוע שחרקים רבים, מסוגים שונים, נמשכים לחומר העץ ורואים בו חלק מהטבע ועל כן, בוחרים בו להקמת מקום שהייתם ומזיקים לו לאורך זמן. בחירה באלומיניום, היא בחירה בחומר שלא מושך אליו בעלי חיים ולכן, אינו ניזוק מהם ונשמר לאורך זמן

אז איך בוחרים בין המראה המושך של העץ לבין העוצמה של האלומיניום?

זהו, שכבר לא צריך לבחור!

אנחנו בארט אלומיניום, יכולים להציע לכם פרגולות אלומיניום דמוי עץ, באיכות מדהימה ובנראות, שזהה לעץ לכל דבר. אפילו במגע. כך שאתם לא צריכים להתפשר ויכולים להנות גם מהחמימות והטבעיות של העץ וגם מהעמידות והיציבות לאורך שנים, של האלומיניום שלנו.

נשמע לכם מעניין? מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר בהתאם לגודל ולסגנון הרצוי לכם ונשמח להקים לכם פרגולות אלומיניום דמוי עץ מושלמת, שתישאר אתכם עוד זמן רב.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס