פרגולות אלומיניום למרפסת

פרגולות אלומיניום למרפסת

בוחרים בפרגולות אלומיניום למרפסת שלכם

לחומר האלומיניום יש יתרונות רבים, ההופכים אותו לחומר הטוב והנכון ביותר, לבחור בו כחומר הפרגולה שאתם רוצים במרפסת שלכם.

זאת הסיבה, שרוב הבתים בישראל כיום, יעדיפו פרגולת אלומיניום במפרסת שלהם, על פני כל חומר אחר.

פרגולת אלומיניום מספקת פתרון הצללה איכותי, עמיד מאוד לאורך זמן ובמחירים הוגנים, שיכולים להתאים לכל בית.

שולטים בצל במרפסת שלכם

התקנת פרגולה במרפסת, מאפשרת לכם לשלוט או לפחות להגביל, את עוצמת השמש ואת הצל במרפסת שלכם ובכך, לאפשר לכם ליהנות משטח המרפסת שלכם הרבה יותר וללא מגבלות. לאחר התקנת פרגולה במרפסת, אתם כבר לא צריכים לחשוב פעמיים אם לצאת לשבת במרפסת או לא, מכיוון שהיא תמיד יכולה להיות נעימה ומוצלת, בזכות הפרגולה שבחרתם.

עיצובים במגוון סגנונות וצבעים

חומר האלומיניום הנוח לעבודה, מאפשר להציע ללקוחות, מגוון רחב מאוד של סגנונות, צבעים ודגמים של פרגולות אלומיניום למרפסת.

חומר האלומיניום מייצר מראה אלגנטי, מודרני ומהודר, ומשפר את העיצוב של האזור שבן הן מותקנות. מעבר לכך, עצם העובדה שהתחזוקה שלהן כה מועטה ולא מצריכה מכם מאמץ ואין צורך לעשות שום גבר מעבר לניקיון בסיסי אחת לכמה חודשים עם מים וסבון, הופכת אותן לבחירה הנכונה למרפסת שלכם. כזאת שמספקת לנו את כל היתרונות בפרגולה אך לא מעמיסה עלינו עבודה ותחזוקה.

חומר האלומיניום אינו מחליד, אינו דליק ואינו מתחמצן, כך שהפרגולה שלנו באמת יכולה  להישאר אתנו שנים רבות בבית.

סוגי פרגולות למרפסת 

אצלנו בארט אלומיניום, תוכלו לבחור בין מספר סוגים שונים של פרגולות אלומיניום ולכולן, יתרונות שונים היכולים להתאים לצרכים ולרצונות שלכם.  תוכלו למצוא אצלנו פרגולות חשמליות, פרגולות תלויות, פרגולות קבועות ומגוון רחב מאוד של עיצובים, צבעים ודגמים, כך שתוכלו לבחור את הפרגולה שתחמיא לבית שלכם ותהיה לכם הנוחה ביותר.

כמובן שאת סוג הפרגולה שלכם, נבחר יחד כשנבקר אצלכם ונמליץ לכם מהניסיון שלנו, כל הסוגים שישרתו את המטרות שלכם, הכי טוב שאפשר.

נשמח להציע לכם הצעת מחיר ולבקר אצלכם להתאמת הפרגולה המושלמת עבורכם, מוזמים ליצור קשר באמצעות הטופס כאן באתר או טלפונית. נשמח לענות לכם לכל שאלה, בכל זמן.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס