פרגולות אלומיניום קבועות

פרגולות אלומיניום קבועות

פרגולות אלומיניום קבועות במחירים מעולים

מחפשים פרגולה לחצר? יש לכם גינה ואתם רוצים לשדרג אותה?

פרגולות אלומיניום קבועות, מאפשרות לכם לשדרג ולשפר את המרחב החיצוני של הבית או העסק שלכם. התקנת פרגולה, מאפשרת לכם ליהנות מישיבה נעימה יותר במרחבים החיצוניים שלכם – בגינה, בחצר או במרפסת באמצעות פרגולה מסוגננת ומעוצבת, שמתאימה בדיוק לכם.

עיצובים וגדלים שונים לבחירתכם

אנו בארט אלומיניום, מציעים לכם מגוון רחב ומשמעותי של סגנונות פרגולות אלומיניום במחיר אטרקטיבי ובמבצעים כל השנה. תוכלו לבחור את הצבע, הסגנון, הגודל והכל – בהתאם לטעם שלכם ולתנאי המרחב שלכם, בו אתם מעוניינים להתקין את הפרגולה.

יתרונות פרגולות אלומיניום

לקוחות רבים מתלבטים בנוגע לבחירת סוג הפרגולה שמתאימה להם ושתתאים גם מבחינה פרקטית, גם מבחינת רמת התחזוקה הנדרשת וכמובן, לעיצוב ולסגנון שמתאימים להם ולבית שלהם.

אנו מציעים את פרגולות האלומיניום הקבועות מהחומר הטוב בארץ, עם התקנה מקצועית שמגיעה אליכם במהירות.

קיימות כיום מגוון פרגולות בשוק שעשויות מעץ או מפלסטיק, אך הבחירה הטובה ביותר, בהסתכלות על איכות ועמידות, היא פרגולת האלומיניום

אז למה לכם לבחור באלומיניום?

בזכות העמידות – חומר האלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד. הוא אינו מושך חרקים ומזיקים (בשונה מפרגולת עץ שרגישה לבעלי חיים ומושכת אותם)
בזכות העוצמה – אלומיניום איכותי, עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר. הוא חזק מספיק לעמוד מול רוחות, הוא אינו צובר מים ולכן אינו חשוף לנזקי לחות או מים והחום, אינו משפיע עליו ועל המראה שלו
בזכות התחזוקה – תחזוקת פרגולות אלומיניום קבועות, מצריכה מכם רק ניקוי במים וסבון אחת לכמה חודשים. אין צורך במשיחת חומרים מיוחדים, בחומרים דוחי חרקים או בהברקה ושיוף. רק מים וסבון לטובת ניקוי אבק מצטבר וזה הכל. פשוט לתחזק.

תהליך ההזמנה:

אנו מציעים ללקוחות שלנו, תהליך הזמנה נוח ומותאם אישית. לאחר פנייתכם אלינו, נשמח לקבוע עמכם פגישה לבדיקת מקום הפרגולה, למדידות ולשיחה עמכם, לגבי הצרכים והרצונות שלכם בנוגע לפרגולה שלכם.

לאחר מכן, נוכל להציע לכם מגוון פתרונות, עם המלצות לפרגולה שמתאימה למה שאתם רוצים וצריכים ואת כל זה, נעשה בחיוך, בסבלנות ובמקצועיות. בדיוק כמו שאנחנו עושים עם כל לקוח שלנו ובכל פנייה.

איכות אלומיניום ברמה הגבוהה ביותר

דעתכם ושביעות רצונכם חשובה לנו ואנו עובדים כל הזמן, במטרה לדאוג שבסוף התהליך ולכל אורך הדרך, תקבלו את היחס הטוב ביותר ואת רמת המקצועיות הגבוהה ביותר.

נשמח לשמוע מכם בכל דרך שתבחרו ולהתחיל לעבוד עבורכם.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס