פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולות אלומיניום תלויות

מהן פרגולות תלויות?

פרגולות תלויות הינן פרגולות ללא "רגליים". הן מורכבות לרוב במרפסות או בחצות קטנים, בהם אין מקום רב לפרגולה ועדיין, יש צורך ורצון לכיסוי או להצללה כלשהי במתחם החוץ של הבית.

יפות, מעוצבות ומוסיפות המון!

פרגולות תלויות משמשות לרוב לצרכי נוי ואסתטיקה, הן מגיעות במגוון רחב של עיצובים וצבעים וניתן להתאים אותן באופן מלא לנראות החיצונית של הבית או המבנה שלכם.

אחת התכונות של רוב הפרגולות הפתוחות היא שהן אינן מאפשרות שליטה על כמות הצל בעקבות המבנה הייחודי שלהן. הן עדין מספקות הגנה, אך לא כמו פרגולה שלמה רגילה. הן אינן מאפשרות מאה אחוזים של הצללה, אך במקביל הן מעניקות אוורור מיטבי, תחושה של חופש ומתחם פתוח והן מאפשרות יציאת חום בימי הקיץ החמים.

חוסכים במקום עם פרגולות אלומיניום תלויות

חשוב לדעת ולקחת בחשבון, כי פרגולות אלומיניום תלויות, הן הפתרון הקיים הטוב ביותר לטובת שילוב של חיסכון במקום במתחמים מוגבלים יחד עם אסתטיות ועיצוב ללא פשרות. אנחנו בארט אלומיניום, נשמח לנצל את המומחיות שלנו בתחום האלומיניום, בכדי לתכנן, להקים ולהרכיב פרגולת אלומיניום תלויה מיוחד בשבילכם ובשביל הבית שלכם.

יש לנו ניסיון רב ומקצועיות בכל הנוגע להתקנת פרגולות אלומיניום תלויות.

למה אנשים בוחרים בפרגולות תלויות?

לרוב, הבחירה תתבצע משילוב של מגבלת מקום (מרפסת קטנה או חצר מוגבלת במקום) ומבין כל מגוון הפרגולות שניתן לבחור כיום, ההתקנת פרגולה אלומיניום תלויה היא הדבר הנכון, המעוצב והאסתטי ביותר. ישנם יתרונות רבים עליהם נפרט בבחירת פרגולות אלומיניום תלויות.

אלה הן חלק מהיתרונות שחשוב שתכירו:

✓ מחיר – פרגולות אלומיניום תלויות, הינן זולות משמעותית מפרגולות מלאות

✓ מקום – כאשר יש לכם מגבלת מקום, פרגולה תלויה היא הפתרון היחיד והנכון ביותר עבורכם. מינימום של תפיסת מקום עם מקסימום יופי ועיצוב

✓ דקורציה – עם מגוון גדול של עיצובים בקווים נקיים והתאמה מלאה של הפרגולה לעיצוב שקיים כבר או לעיצוב שבחרתם לבית שלכם

✓ עמידות – חומר האלומיניום הינה אחד החומרים העמידים ביותר שניתן לבחור לבית שלכם. בחירה בפרגולה מאלומיניום היא לבחור בעמידות ואיכות לאורך זמן

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי הטופס